Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)

Adana - Kocaeli Uçak Bileti

Adana - Kocaeli Uçak Bileti

  

Adana Uçak Bileti

Kocaeli Uçak BiletiBiri Marmara Bölgesi’nin biri Akdeniz Bölgesi’nin önemli sanayi kentlerinden olan Kocaeli ve Adana arasında dokuz yüz kilometreye yakın bir karayolu ağı bulunmaktadır.


Havaalanına sahip olan bu iki şehir arasında önemli bir yolcu potansiyeli bulunmaktadır. Kocaeli ilinin havaalanı olan Cengiz Topel Havalimanı, 2011 yılına dek askeri amaçla kullanılmaktaydı. Bu nedenle Adana – Kocaeli uçak bileti ihtiyaçları genellikle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden karşılanıyor. Adana – İstanbul (Sabiha Gökçen Havalimanı) parkurları arasında, Türk hava Yolları (THY), Pegasus Havayolları ve Anadolu Jet Havayolları, uçuş seferi düzenleyerek Adana – Kocaeli uçak bileti taleplerini büyük ölçüde karşılamaktadır.


Yaz sezonunda artış gösteren Adana – Kocaeli uçak bileti talepleri doğrultusunda THY ve Anadolu Jet Havayolları gibi isimler iki şehir arasında zaman zaman tarifeli uçuşlar düzenlemektedir.


PratikUcakBileti.com adresi üzerinden Adana – Kocaeli uçak bileti alternatiflerine ve THY, AnadoluJet, SunExpress, BoraJet, Atlas Jet gibi isimlerin tüm uçak bileti seçeneklerine online olarak ulaşabilirsiniz.


444 1 883 numaralı çağrı merkezini arayarak Adana – Kocaeli uçak biletinizi telefon üzerinden de satın alabilirsiniz.

Haberler