Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)

Antalya - Trabzon Uçak Bileti

Antalya - Trabzon Uçak Bileti

 

Antalya

Antalya - Trabzon Uçak Bileti Biri Türkiye’nin güneyinde diğer ise kuzeyinde yer alan Antalya ve Trabzon, yaklaşık olarak 1230 kilometrelik bir karayolu mesafesine sahiptir. Karayolu ile hemen hemen bir günü bulan Antalya – Trabzon yolculuğu, AnadoluJet, Türk Hava Yolları (THY) ve SunExpress gibi isimlerin düzenlemiş olduğu seferler ile 1 saat 20 dakikaya tekabül etmektedir.


Türkiye’nin güney ucundan kuzey kesimine gitmek isteyenlerin ilk tercihi olan havayolu ulaşımı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün teşvik çalışmaları ile Antalya – Trabzon arasında son yıllarda fazlası ile gelişme göstermiştir.


Mesafelerin kısalması ve zaman tasarrufu adına yapılan havayolu ulaşımı, Türk Hava Yolları (THY), Anadolu Jet ve Sun Express gibi firmaların ucuz uçak bileti kampanyaları ile yükselişini hızla sürdürüyor. Durum böyle iken Antalya – Trabzon arasında ulaşım sağlamak isteyen birçok yolcu, soluğu uçak bileti acentelerinde alıyor.


İş adamlarının ticaret amacı ile ziyaret ettiği Trabzon, turistik geziler ve akraba ziyaretleri için Antalyalılar tarafından uçak bileti taleplerini yükseltmiştir.


Sizler de pratik bir şekilde ulaşım sağlamak için Antalya – Trabzon uçak biletinizi PratikUcakBileti.com üzerinden taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Haberler