Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)

İzmir - İstanbul Uçak Bileti

İzmir - İstanbul Uçak Bileti

 

İzmir Uçak Biletiİstanbul Uçak Biletiİzmir ve İstanbul arasında azımsanmayacak bir turist potansiyeli bulunuyor. Her iki kentin de sanayi ve ticaret alanında gelişmiş olması ise İzmir – İstanbul uçak bileti taleplerinde artış yaşatıyor.


Ege Bölgesi’nin en güzel kentlerinden biri olan İzmir ve Marmara Bölgesi’nin metropolü olan İstanbul, sanayi ve ticaret sektörleri dışında turizm alanında da rekor kırmaya devam ediyor. İzmir’de var olan doğal güzellikler, şehrin yaz turizmine katkı sağlarken sahip olduğu kaplıcalar ise kış turizmini geliştiriyor. Tarihi eserlerin anavatanı olan İstanbul ise hem yurtiçi hem de yurtdışından her mevsim birçok turisti karşılıyor. Hal böyle iken İzmir-İstanbul uçak bileti pazar payındaki değerini hızla artırıyor.


Sun Express, Anadolu Jet, Pegasus, THY, Onur Air, Atlas Jet gibi havayolu firmaları, İzmir-İstanbul arası uçak bileti taleplerinin son bir yılda daha da arttığını açıkladı. İzmir – İstanbul arası aktarmalı uçuşlar sağlayan havayolu firmaları, İzmir Adnan Menderes Havalimanı çıkışlı yurtdışı uçak bileti için SunExpress Havayolları’ndan destek alıyor. İzmir merkezli olarak yola çıkan Sun Express Havayolları, bugünlerde İzmir çıkışlı uçuş noktalarını da artırarak hem İzmir ve yurtdışı arasında hem de İzmir - İstanbul arasında önemli bir köprü oluşturuyor.


Erkenden planladığınız tüm tatillerinizde ve iş gezilerinizde ucuz uçak bileti seçeneklerinde pratik bir şekilde yararlanacağınızı unutmayın.


PratikUcakBileti.com üzerinden satın alacağınız İzmir - İstanbul uçak bileti seçeneklerinde 12 aya kadar değişen taksitli ödeme avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Haberler